Загальна інформація про відпочинок у смт. Кирилівка

Селище міського типу Кирилівка розташоване на узбережжі Азовського моря. Найближчі великі населені пункти: Мелітополь, який знаходиться на відстані 70 км від курорта та обласний центр Запорізької області – м. Запоріжжя, на відстані 200 км від Кирилівки. Кількість постійного населення складає 3 тисячі мешканців, проте в літній період, завдяки гостям численних баз відпочинку, пансіонатів та санаторіїв, населення селища збільшується до 50-ти тисяч осіб. Коса Федотова та коса Пересип, де розташована велика кількість баз відпочинку, видаються в море на захід та схід від смт Кирилівка на відстань до 15-ти кілометрів.

Середня глибина Азовського моря складає 8 метрів (максимальна – 14 метрів), завдяки чому в літній період воно прогрівається до +27 - +28 С. Дно та берег вкриті золотим піском, що створює для гостей комфортні умови для відпочинку. Кліматичні та природні фактори Азовського моря сприяють розвитку різноманітної рослинності та тваринного світу. Тому морська вода насичена 92 хімічними елементами, які цілюще впливають на організм людини та сприяють його оздоровленню.

В центрі смт Кирилівка розташований санаторій «Кирилівка», на території якого знаходяться водо- та грязелікарні. Для того, щоб відвідати там оздоровчі процедури, за два тижні до заїзду слід подати заявку. Для наших відвідувачів ми організовуємо попередній запис на прийом до лікаря для проходження оздоровчих процедур. Оплату за лікування відпочиваючі здійснюють самостійно в санаторії «Кирилівка» згідно до встановлених закладом розцінок. Для проходження санаторного лікування необхідна наявність курортно-санаторної карти.

До послуг відвідувачів на території курорту Кирилівка численні магазини, кафе, бари й нічні клуби, чеський лунапарк, ринки з великою кількістю свіжих овочів та фруктів.

Прогулянки на катамаранах, човнах та водних мотоциклах, польоти на парашуті за катером, катання на «бананах» та водних гірках, інші розваги зроблять ваш відпочинок незабутнім та насиченим.

Розміщення та зустріч на базах відпочинку «Кранобудівник» та «Лагуна» відбуваються цілодобово.

Дістатися до нас можна самостійно автомобілем або залізничним транспортом до станцій Запоріжжя, Мелітополь, а від них – за допомогою рейсових автобусів або маршрутних таксі до смт. Кирилівка, які в літній період обслуговують пасажирів з високою частотою та регулярністю.

Additional information