Загальна інформація про відпочинок у смт. Кирилівка

Селище міського типу Кирилівка розташоване на узбережжі Азовського моря. Найближчі великі населені пункти: Мелітополь, який знаходиться на відстані 70 км від курорту і обласний центр Запорізької області - м. Запоріжжя, на відстані 200 км від Кирилівки. Кількість постійного населення становить близько 3,5 тисяч жителів, проте в літній період, завдяки гостям численних баз відпочинку, пансіонатів і санаторіїв, населення селища зростає до 50-ти тисяч чоловік. Коса Федотова і коса Пересип, на яких розташовано безліч баз відпочинку, видаються в Азовське море на захід і схід від смт Кирилівка на відстань до 15-ти кілометрів. Від суші коса Федотова відділяється Молочним, а коса Пересип - Утлюцьким лиманом. Бирючий острів, який є продовженням коси Федотова, знаходиться на території Азово-Сиваського національного заповідника, на ньому розташована дача Президента України.

Середня глибина Азовського моря становить 8 метрів (максимальна - 14 метрів), завдяки чому в літній період воно прогрівається до +27 - +28 С. Дно і берег укриті золотим піском, що створює для гостей комфортні умови для відпочинку. Кліматичні та природні фактори Азовського моря сприяють розвитку різноманітної флори і фауни. Морська вода насичена 92 хімічними елементами, які благотворно впливають на організм людини і сприяють його оздоровленню. Грязі Молочного і Утлюцького лиманів мають лікувальні властивості.

У центрі смт Кирилівка розташований санаторій «Кирилівка», на території якого знаходяться водо- і грязелікарні. Щоб пройти там оздоровчі процедури, за два тижні до заїзду необхідно подати заявку. Для наших гостей ми організуємо попередній запис на прийом до лікаря для проходження оздоровчих процедур. Оплату за лікування відпочиваючі проводять самостійно в санаторії «Кирилівка» відповідно до встановлених установою розцінками. Для проходження санаторного лікування обов'язковою є наявність курортно-санаторної карти.

До послуг відвідувачів на території курорту Кирилівка численні магазини, кафе, бари та нічні клуби, чеський лунапарк, ринки з великою кількістю свіжих овочів і фруктів. На курорті побудований найбільший в Україні аквапарк, діє дельфінарій.

Прогулянки на катамаранах, човнах і водних мотоциклах, польоти на парашуті за катером, катання на «бананах» і водних гірках, інші розваги зроблять ваш відпочинок насиченим і незабутнім.

Зустріч і розміщення гостей на базах відпочинку «Кранобудівник» і «Лагуна» відбувається цілодобово.

Приїхати до нас можна самостійно на автомобілі або на залізничному транспорті до станцій Запоріжжя або Мелітополь, а від них - на рейсових автобусах та маршрутних таксі, які в літній період обслуговують пасажирів з високою частотою і регулярністю.

Additional information