База відпочинку "Кранобудівник". Коса Пересип.

База відпочинку «Кранобудівник» розташована на косі Пересип, яка видається в Азовське море на схід від селища міського типу Кирилівка. В безпосередній близькості до бази знаходяться різноманітні торгівельні та розважальні заклади.

База відпочинку «Кранобудівник» надає житло в різних цінових категоріях: недорогі номери «Економ» або комфортабельні номери «Люкс» у житлових корпусах. Якщо ви бажаєте усамітнитись, до ваших послуг індивідуальні котеджі, розташовані на території бази.

На нашому сайті laguna.zp.ua ви можете ознайомитись з усіма можливостями для відпочинку, які надає база відпочинку «Кранобудівник» та замовити номер, який припав вам до вподоби або окремий котедж.

Територія «Кранобудівника» затишна й гарно впорядкована, до неї примикає чудовий піщаний пляж.

На базі відпочинку працює кафе, розташовані душові, санвузли, є майданчик для дитячих розваг та місце для стоянки автомобілів.

Комплектація номера: одна кімната, два односпальних ліжка, холодильник.

Детальніше: Економ на 2 місця

Комплектація номера: одна кімната, два односпальних ліжка або одне двоспальне ліжко, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, кухонна зона (чайник, посуд), холодильник, TV.

Детальніше: Люкс 2 місця

Комплектація номера: дві кімнати, одне двоспальне ліжко, диван-малютка, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, кухонна зона (чайник, посуд), холодильник, TV.

Детальніше: Люкс 4 місця

Комплектація: апартаменти на 4 місця в котеджі на 2 господаря (окремий вхід), одна кімната, одне двоспальне ліжко, диван-малютка, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, кухонна зона (чайник, посуд), холодильник, TV.

Комплектація: апартаменти на 8 місць в двоповерховому котеджі на 1 господаря , дві кімнати, диван, одне двоспальне ліжко, два дивани-малютка, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, окрема кухня (чайник, посуд), холодильник, TV.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комплектація номера: одна кімната, три односпальних ліжка, холодильник.

Детальніше: Економ на 3 місця

Additional information