Відпочинок на Азовському морі в Кирилівці 2018!

Де відпочити на морі в Україні в 2018 році

Щороку перед багатьма постає непросте питання – куди поїхати відпочити на морі в Україні? Майбутній сезон 2018-го року не є виключенням.

Україна – країна, де відпочинок на морі можна обирати з великої кількості варіантів. Велика протяжність узбережжя Чорного та Азовського морів, приємний клімат, зручні піщані пляжі – багато місць, де відпочиваючі можуть насолодитись сонцем та солоною водою. До вибору гостей – готелі та пансіонати, турбази та бази відпочинку, розміщення в приватному секторі, відпочинок біля моря «дикуном». Перелічені варіанти передбачають різну вартість та вимоги до умов проживання.

Важливо зробити правильний вибір й визначити, яке саме місце обрати для поїздки на море. Велику роль відіграє рівень цін та сервісу, чистота морської води, умови проживання, можливість приємно провести відпочинок з дітьми або взяти з собою хатні тварини. Крім цього, деякі напрямки в літній період мають велике транспортне навантаження.

Якщо ви бажаєте гарно відпочити на золотих пісках морських пляжів, далеко від великих міст, одночасно користуючись послугами сучасного сервісу та інфраструктури, насолоджуватися чистою водою, повітрям та унікальним мікрокліматом, не відчувати традиційних літніх транспортних проблем – відвідайте бази відпочинку «Кранобудівник» та «Лагуна» на Азовському морі в селищі міського типу Кирилівка Запорізької області.

Бази відпочинку «Лагуна» та «Кранобудівник»

Знаходяться неподалік від смт. Кирилівка. Місця розташування: коса Федотова та коса Пересип, які видаються в Азовське море на захід та схід від населеного пункту. На нашому сайті можна ознайомитися з умовами проживання на базах. Вони представлені доступними дво-, три- та чотиримісними номерами на базі відпочинку «Лагуна» (коса Федотова). База відпочинку «Кранобудівник» (коса Пересип) надає гостям недорогі номери «Економ» на 2 та 3 місця, комфортабельні дво- та чотиримісні номери «Люкс», а також окремі котеджі на 1 чи 2 господаря (апартаменти з окремими входами), які знаходяться на її території.

Великий вибір номерів в різних цінових категоріях (недорогі номери, номери «Люкс», котеджі) дозволяє підібрати такий вид відпочинку на морі, який підійде саме вам. Якщо ви бажаєте комфортний та доступний відпочинок на Азовському морі в Кирилівці в сімейному колі, компанії друзів, провести незабутній відпочинок з дітьми – забронюйте номери на базах «Лагуна» та «Кранобудівник». Незалежно від вартості обраного вами житла ми гарантуємо гостям гостинний прийом, високий рівень сервісу, чудові вихідні, відпустку або канікули на узбережжі Азовського моря і заряд позитивних емоцій на весь рік!

Як користуватися нашим сайтом

На сайті laguna.zp.ua надано інформацію про умови, в яких буде проходити ваш відпочинок на Азовському морі в Кирилівці. Тут ви знайдете опис, фото та умови проживання на «Кранобудівнику» та «Лагуні», актуальні ціни на відпочинок у 2018 році, ознайомитесь з розташуванням та інтер’єрами номерів, дізнаєтесь, як можна самостійно дістатися різними видами транспорту.

Щоб стати наши гостем, просто забронюйте номер або котедж на сайті laguna.zp.ua на період, який найбільше вас влаштовує. Це можна зробити на сторінках з описами номерів. Загальний огляд номерного фонду та цін на проживання з можливістю зробити замовлення знаходиться на сторінці «Ціни».

Після того, як ви забронюєте номер, з вами зв’яжеться менеджер та уточнить деталі майбутнього відпочинку.

Відкрийте для себе Азовське море – проведіть літній відпочинок біля моря на базах відпочинку «Лагуна» та «Кранобудівник»! Забронюйте номер або котедж на сайті laguna.zp.ua й насолодіться літом, морем та сонцем!

 

 

Additional information