Відпочинок на Азовському морі в Кирилівці 2021

Відпочинок на морі в Україні в 2021 році

Вирішуючи питання, де відпочити на морі в Україні, багато хто вибирає курорт Кирилівка, розташований на території однойменного населеного пункту в Якимівському районі Запорізької області на узбережжі Азовського моря.

Завдяки піщаним пляжам, достатку теплих сонячних днів (сезон триває з кінця травня до середини вересня), унікальному географічному положенню Кирилівка здавна користується популярністю бальнеологічного курорту. Умови для відпочиваючих розвивалися з 1960-х років, більше 10-ти років тому Кирилівці присвоєно статус курорту державного значення. Якщо раніше основний потік бажаючих відпочити на морі прямував з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Харкова та Сум, то в останні роки Кирилівку відкрили для себе жителі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Вінниці, Кропивницького, інших населених пунктів України.

Умови проживання в Кирилівці задовольняють вимогам гостей з самими різними запитами: уздовж узбережжя Азовського моря відпочивають в комфортабельних номерах зі всіма благами цивілізації і скромних дерев'яних бунгало з великою кількістю сонця і свіжого повітря, дехто вибирає житло в приватному секторі або мешкає в наметах «дикуном».

Кирилівка відома як місце для активного проведення часу, також тут створені всі умови для відпочинку влітку з дітьми, сім'єю.

Зручне місце розташування, можливість добиратися різними видами транспорту, великий вибір умов і широкий діапазон цін на проживання, сфера послуг і індустрія розваг зробили Кирилівку популярним місцем для літнього відпочинку в Україні.

Бази відпочинку «Лагуна» і «Кранобудівник»

Бази відпочинку «Лагуна» і «Кранобудівник» знаходяться в смт. Кирилівка. Вони розташовані на косі Федотова і косі Пересип, віддалених в Азовське море на захід і схід від населеного пункту. Умови проживання відповідають самим різним уявленням гостей про комфорт і вартість відпочинку.

Вони представлені доступними дво-, три- і чотиримісними номерами на базі відпочинку «Лагуна» (коса Федотова). На базі відпочинку «Кранобудівник» (коса Пересип) гості обирають різні номери: недорогі дво- та тримісні «Економ», комфортабельні дво- та чотиримісні «Люкс», а також окремі котеджі для 1 або 2 господарів (апартаменти з окремими входами на 4 і 8 місць відповідно), що знаходяться на її території.

Великий вибір номерів в широкому ціновому діапазоні дозволяє кожному гостю комфортно проводити час. Незважаючи на певні труднощі, пов'язані із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції, проведено капітальний ремонт житлового фонду, відремонтовані і побудовані об'єкти інфраструктури.

Прийнято рішення про обмеження зростання цін виключно на суму збільшених податків і вартості електроенергії. Незалежно від вартості, гостям гарантований привітний прийом, високий рівень сервісу, відмінні вихідні, відпустка чи канікули на узбережжі Азовського моря в Кирилівці, заряд позитивних емоцій на весь рік!

Як забронювати номери в Кирилівці

Сайт laguna.zp.ua дає гостям можливість детально ознайомитися з інформацією про курорт Кирилівка, з номерним фондом б/в «Лагуна» і «Кранобудівник». На сторінках сайту знаходиться опис, розташування та фотографії інтер'єрів, актуальні ціни на відпочинок в Кирилівці в 2021 році, корисні відомості про проїзд на курорт з різних населених пунктів України.

Щоб стати гостем, досить забронювати будиночок, номер або котедж на період, який найбільш зручний для проживання. Загальний огляд номерного фонду, ціни і форма замовлення житла знаходиться на сторінці «Ціни».

Після того, як проживання заброньовано, з гостем зв'яжеться менеджер і уточнить деталі майбутнього відпочинку.

Відкрийте для себе Азовське море і Кирилівку - проведіть літні дні в «Лагуні» та «Кранобудівнику»! Забронюйте будиночок, номер або котедж і насолоджуйтеся літом, морем і сонцем!

 

 

Additional information